Home
Email

- Sprawdzony sposób na stres. Coraz częściej w mediach pojawiają się nagłówki typu"Polacy najbardziej zestresowanym narodem". Dla poparcia tej tezy podawany jest odpowiedni, nie pozostawiający nas w dobrym nastroju tzw. "wskaźnik stresu" wyliczony na podstawie dokładnych analiz.

Już dwa lata temu pisano, że "Polacy są najbardziej zestresowani w UE". Nic więc nie wskazuje na poprawę. Wręcz przeciwnie. Wobec tego, jakich nagłówków możemy spodziewać się za dwa lata? Czy ta niepokojąca tendencja utrzyma się? Co każdy z nas może zrobić, aby wspomniane tytuły nie opisywały jego rzeczywistości?

Stres jako zjawisko nie jest wytworem ostatnich lat, tylko jego niekorzystne efekty dotykają coraz większą grupę osób. Sposoby zapobiegania przewlekłemu stresowi i zmniejszania jego efektów są znane i stosowane od bardzo dawna. I chociaż skala niekorzystnych efektów przewlekłego stresu jest coraz bardziej porażająca, to paradoksalnie wiedza jak temu skutecznie zapobiegać dla ogółu społeczeństwa wydaje się nadal pozostawać w ukryciu.

Przecież zjawisko stresu samo w sobie nie jest niczym złym. Złe jest to, że nie potrafimy sobie z nim radzić. Tak naprawdę stresem można zarządzać, a nawet wykorzystywać dla własnych korzyści.

Oferuję pomoc w zrozumieniu i opanowaniu tych umiejętności. Stosuję znane od tysiącleci a poprzez to sprawdzone sposoby doraźnego odwracania efektów przewleklego stresu.Zapraszam na warsztaty zarzadzania stresem.

Czy ta teza jest już dość prowokująca? Jeżeli tak, to zapraszam do zapoznania się z propozycjami opisanymi w tej witrynie, szczególnie z "Treningiem psychoemocjonalnym", "Terapią psychosomatyczną i "Zaklinaczem koni".

Najbliższy termin warsztatów

do zobaczenia

Adam Lis

 
Copyright © 2020 biofon.adamlis.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.
Designed by Templatka.pl