Home Szkolenia dla firm Psychografologia
Email
Psychografologia
warsztaty

Od wczesnych lat życia uczymy się pisać. Przyprawiając często   o zawrót głowy nauczycieli i rodziców „kształtujemy swój charakter” !
Zmienne koleje naszego życia uwidaczniają się także w przeobrażeniach widocznych w stylu naszego pisma – Nie wierzysz? Sięgnij do starych zeszytów, notesów czy kalendarzy! Sprawdź także swój podpis?! Odszukaj w pamięci okoliczności i czas, w których podjąłeś decyzję  o wyborze nowego wzoru podpisu. To rzeczywiście nie przypadek!
Gdzie jest Twoje imię w podpisie? W jaki sposób stawiasz litery? Jaki jest ich krój, czy je łączysz? Gdzie umieszczasz kropkę nad „i”? Jak zagospodarowujesz przestrzeń kartki, na której piszesz? ... Wiele podobnych pytań stawia psychografologia, aby bez inwazyjnie dociec prawdy o Tobie. A Ty, czy kiedykolwiek, zastanawiałeś się nad tym? Ortografia, gramatyka, stylistyka – dla wielu z nas prawdziwe „zmory” okresu nauki i życia zawodowego – służą sprawnej komunikacji w języku ojczystym.
Dobry program komputerowy sprzyja pokonaniu większości tych barier.
Cóż, kiedy pismo odręczne wraca do łask, a psychografologia zyskuje niebywałą popularność. Pracodawcy coraz częściej stawiają wymóg odręcznego pisania cv.,  czy listu intencyjnego, a „unijne” znaczenie naszego podpisu wzrasta.
Poznając psychografologię zyskujesz umiejętność interpretacji pisma. Odkryjesz cechy temperamentu i charakteru, nastawienie do życia, stany emocjonalne i wiele często skrywanych cech osobowości. Rozpoznasz predyspozycje, talenty  i umiejętności, wskażesz korzystne „ścieżki życia” ale też określisz ograniczenia i bariery.
Zmieniając formę pisma dokonujemy przeobrażeń w nas samych, a cóż dopiero kiedy zmieniamy podpis. Zwłaszcza, gdy czynimy to świadomie, korzystając z tajników psychografologii, wprowadzone zmiany okazują się cenne i skuteczne. Wiesz i potrafisz to zrobić, możesz wesprzeć bliskich – dzieląc się z nimi tą wyjątkową wiedzą.
 
Copyright © 2020 biofon.adamlis.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.
Designed by Templatka.pl