Home Rozwój osobisty Możesz decydować
Email

”Możesz decydować”

praca z uzależnieniamiCzy rozpoczniesz budowę lub remont domu nie mając materiałów, pieniędzy, fachowców? Wiesz, że to mało prawdopodobne. Aby było możliwe, potrzebny jest zapas materiałów, pieniędzy i energii – Twojej ENERGII. Im więcej masz ENERGII, tym łatwiej i szybciej zrealizujesz swoje zamierzenia.

Wygrywający, to ci, którzy realizują swoje zamierzenia, nie tracąc czasu na zbieranie sił do osiągania kolejnych celów – nie osiągnąwszy poprzednich, czyli mają nadmiar energii. Aby tego doświadczać potrzebujesz wiedzieć jak budować ten nadmiar oraz mieć wpływ na wydatkowanie tej energii.

Tylko w pewnym stopniu świadomie decydujesz o swoich wyborach. Wiele z tych wyborów zależy od Twoich nawyków, wpływów innych a przede wszystkim od nieuświadomionych „programów życiowych”, które przyswajasz i tworzysz od pierwszych chwil życia.

Wtedy budujesz swoje wyobrażenia o otaczającym świecie, wyobrażenia, które później konfrontujesz, często bardzo boleśnie, z wyobrażeniami ludzi z Twojego otoczenia. Jakże często podejmując swoje wybory pod wpływem emocji – po ochłonięciu masz ochotę te wybory zmienić. Ale wybór już dokonany, słowa wypowiedziane, decyzje w realizacji, a otoczenie reklamacji nie uwzględnia.

Warsztaty traktujemy jako wspierające potrzebę uwolnienia się od uzależnień, powrotu do właściwych relacji z sobą samym i z najbliższymi.

 

Szanujemy każdego uczestnika warsztatów. Pamiętamy o Twojej wyjątkowości, nie wytykamy Twoich słabości i nie stosujemy metod szokowych. Nie musisz osiągać tzw. dna, aby się od niego odbić. Zupełnie wystarczy, że zrozumiesz i uświadomisz sobie kim naprawdę jesteś i „zobaczysz” swoje „życiowe programy”.

Co najważniejsze, poprzez uzależnienie przestaniesz zaspokajać swoje uświadomione już na warsztatach potrzeby. Bo przecież WOLNYMI LUDŹMI JESTEŚMY i tylko my możemy i powinniśmy o sobie decydować. Niestety tak to jest, że podejmując decyzje, często bazujemy na fałszywych przesłankach – „programach życiowych”.

Jeśli terapia nie jest związana z walką i przymusem, wtedy zdecydowanie łatwiej Twoje wewnętrzne Ja zgodzi się na zmiany. Jeśli „wspólnie”, to znaczy Ty i Twoje wewnętrzne nieuświadomione Ja zechcecie tego samego, to któż może stanąć „Wam” na drodze?


Proponujemy cykliczne warsztaty na których stosujemy również zestaw technik standardowego Kursu na Zdrowie. Techniki te pozwolą rozwinąć umiejętność samodzielnego przywracania optymalnej sprawności psycho-fizycznej Twojego organizmu. Ćwiczenia relaksujące i regenerujące, Qi-gong, Pranajama (joga oddechu), medytacje i wizualizacje, ćwiczenia interpersonalne oraz wiele sesji z uzdrawiającymi wibracjami dźwięku Gongu i mis dźwiękowych (tybetańskich).

Na warsztatach będziemy rozpoznawać nieuświadomione „życiowe programy” w taki sposób, że tylko zainteresowany będzie mógł je zobaczyć.

Taka jest specyfika oddziaływania wibracji i dźwięku gongu i mis dźwiękowych na Twoje świadome i nieświadome Ja. Podniesiesz swój poziom odporności na stres, zmęczenie, niekorzystne oddziaływania fizyczne i emocjonalne i wreszcie podniesiesz poziom swojej ENERGII ŻYCIOWEJ.

Program realizowany jest w ramach cyklicznych cotygodniowych 3-4 godzinnych spotkań lub 3 dniowych warsztatów. Informacje


 

Newsflash

Śmiechoterapia - Gelotologia Śmiech i uśmiech szczególnie gdy wyrażane z sympatią zbliżają ludzi ku sobie. Śmiech, zwłaszcza serdeczny, działa terapeutycznie – odstresowuje, sprzyja relaksacji, przydaje radości. Łagodząc poziom agresji uczymy się sztuki kompromisu – równie ważnej prywatnie, co w relacjach zawodowych.

Oferowane przez nas warsztaty opieramy na gelotologii – wiedzy o śmiechu, łącząc elementy gry  z zabawą. Bardzo ważnym elementem warsztatów, wspierającym, integrującym i uwalniającym stres ii przewlekłe nawet napięcia jest koncert relaksacyjny Gongami i misami dźwiękowymi (tybetańskimi). >> więcej

Statystyki

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDziś12
mod_vvisit_counterWczoraj22
mod_vvisit_counterBierzący tydzień69
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień76
mod_vvisit_counterBierzący miesiąc69
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc387
mod_vvisit_counterAll days180185

Online (20 minutes ago): 1
Twój IP: 94.254.147.214
MOZILLA 4.5, WINDOWS
Dziś: Maj 04, 2017
Copyright © 2017 biofon.adamlis.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.
Designed by Templatka.pl