Home Rozwój osobisty Budzenie potencjału
Email

Budzenie Potencjału Energetycznego

warsztaty w ramach „KURSU NA ZDROWIE”

 

Cykliczne już warsztaty pod zbiorczym tytułem Kurs na Zdrowie odbywają się w różnych miejscach. Dzięki temu posiadają swój niepowtarzalny klimat i możliwości. Poza stałymi elementami, każdy Kurs na Zdrowie ma swój temat przewodni. Ten Kurs ukierunkowany jest na osiągnięcie założonych celów życiowych i zwiększaniu dynamiki pożądanych zmian w tej strefie.

Specyfika kursu skłania do głębszego doświadczania naszych relacji z otaczającą nas przyrodą. Jesteśmy przecież jej częścią i z tego dziedzictwa powinniśmy czerpać siłę i spokój. Zapuścimy głęboko swoje „korzenie”, by w codziennym życiu – często w betonowej scenerii, mieć poczucie posiadania tej MOCY, o której czasem zapominamy.

Czytając o szamanach z różnych części kuli ziemskiej i ich umiejętnościach, choćby wpływania na pogodę, nie dowierzamy, a jeśli już traktujemy jako możliwe, to rzadko kiedy dopuszczamy do siebie myśl, że te możliwości mogą być również naszym udziałem. Przecież Szaman to ten, który wie.

Może to przypadek, ale wtedy, kiedy na zakończenie porządkowaliśmy i oczyszczaliśmy swoje emocje na jednym z kursów, w ciągu godziny, początkowo bezchmurne niebo uraczyło nas ulewnym deszczem z piorunami, by na zakończenie, z ostatnimi dźwiękami gongu znów powitać nas słońcem. Podobne zjawisko powtórzyło się już kilkukrotnie w trakcie trwania Kursu, czy też w czasie koncertów na gongach w kamiennych kręgach w Węsiorach i Odrach. Ciekawe zdjęcie wykonane po jednym z koncertów.

A teraz przejdźmy do ramowego programu warsztatów.

Każdy z nas pragnie szczęścia, zdrowia i pomyślności, ba nawet życzymy tego sobie nawzajem, przy okazji różnych, ważnych dla nas wydarzeń.

Dlaczego więc te życzenia tak rzadko się realizują? Co jest przeszkodą, a co ograniczeniem?

W codziennym życiu podejmujemy różne działania, niestety nie wszystkie prowadzą do utrzymania, nie mówiąc o poprawie naszego zdrowia. Uczestnicząc w kursie nauczymy się rozpoznawać, wzmacniać i w praktyczny sposób wykorzystywać nasze naturalne zdolności do samouzdrawiania. Nauczymy się codziennie obierać KURS NA ZDROWIE.

W trakcie tego KURSU będziemy mieli okazję rozpoznać swoje ograniczenia, zarówno te fizyczne, związane ze sprawnością ciała, jak i te, których źródłem są nasze emocje i lęki.

Zobaczymy i odczujemy emocjonalną stronę naszej natury, w której zawarte jest to wszystko, co tworzy „wewnętrzny klimat” naszej osobowości, ale również nierozwiązane, bardzo często już nieświadome „programy” odpowiedzialne za nasze ograniczenia, w znacznej mierze przejęte już we wczesnym dzieciństwie.

To głównie dlatego w dorosłym już życiu, tak często powielamy życiowe wzorce naszych rodziców i opiekunów, nawet, jeśli przeżyliśmy okres buntu i obiecaliśmy sobie, że będziemy żyli lepiej, inaczej, szczęśliwiej.

Ograniczenia te są „zapamiętane” przez nasze ciało w postaci napięć i ograniczeń ruchowych. Aby je „pokonać”, możemy pracować z ciałem – ćwiczenia fizyczne (ach ta wytrwałość!!!) lub pracując z naszą Psyche (czas i „dziwne” przekonanie „Ja na pewno taka/taki nie jestem!!!”).

Na KURSIE będziemy łączyć obydwa te sposoby, dodając bardzo ważne – zrozumienie, pamiętając o wyjątkowości każdego z uczestników, wykorzystując bardzo stare i sprawdzone techniki naszych przodków, zarówno tych ze wschodu jak i zachodu.

Proponowany zestaw technik, pozwoli rozwinąć umiejętność samodzielnego przywracania optymalnej sprawności psycho-fizycznej naszego organizmu. Ćwiczenia relaksujące i regenerujące, Qi-gong, Pranajama (joga oddechu), medytacje i wizualizacje, ćwiczenia interpersonalne oraz wiele sesji z uzdrawiającymi wibracjami dźwięku Gongu i mis dźwiękowych (tybetańskich), to część bogatego programu KURSU NA ZDROWIE.

Nauczymy się jak zadbać o własny kręgosłup, aby nie bolały nas już plecy. Jak zniwelować wpływ siedzącego trybu życia na prawidłową sylwetkę. Jak podnieść poziom naszej odporności na stres, zmęczenie, niekorzystne oddziaływania fizyczne i emocjonalne. Jak, wreszcie, podnieść poziom naszej ENERGII ŻYCIOWEJ.


Termin kursu w w dziale Nowości

 

Opinie uczestników „Kursu na zdrowie”


Artykuły prasowe

 

 

Newsflash

Dekodowanie kłamstwa i obrona przed manipulacją

/w oparciu o język ciała, psycho- i socjotechnikę oraz NLP/

Zajęcia realizujemy w formie warsztatów z elementami wykładu interaktywnego.
Uczestnicy biorą udział w ćwiczeniach:
- Magia i moc moc spojrzenia / wzmacnianie siły spojrzenia i odpieranie dominacji/
- Czy te oczy mogą kłamać? / rozpoznawanie kłamstwa wyrażonego poprzez wzrok/
- Opór wobec perswazji pobudzającej/rozpoznawanie i odpieranie sugestywnych technik przekonywania/
- Kłamstwo w autoprezentacji/ dekodowanie fałszu w wystąpieniach/
- Prawda czy fałsz- odczytywanie mikrosygnałów twarzy
- Techniki wpływu/niska piłka, stopa w drzwi, pozłacanie.../- atak i obrona
- Ingracjacja- sposoby manipulacji wyglądem i wartościami
- Negatywne stany emocjonalne w kłamstwie/wina, wstyd, zakłopotanie/- wyrażanie i dekonspiracja
- Reguły obrony przed manipulacją i indoktrynacją- ćwiczenie technik argumentacji i środków retorycznych
- Perfekcyjne rozpoznawanie kłamstwa- lepiej od wariografu.

Szczegółowy program dla zainteresowanych > Kontakt

Statystyki

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDziś12
mod_vvisit_counterWczoraj22
mod_vvisit_counterBierzący tydzień69
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień76
mod_vvisit_counterBierzący miesiąc69
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc387
mod_vvisit_counterAll days180185

Online (20 minutes ago): 1
Twój IP: 94.254.147.214
MOZILLA 4.5, WINDOWS
Dziś: Maj 04, 2017
Copyright © 2017 biofon.adamlis.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.
Designed by Templatka.pl