Home Rozwój osobisty Zaklinacz koni
Email

"ZAKLINACZ KONI" czyli oswajanie stresu ©

Wersja "Kursu na Zdrowie" nastawiona na zarządzanie stresem.


„Zaklinacz koni” prezentowany był na 13 i 14 festiwalu PROGRESSteron w 2008 roku otrzymując status:
- Zajęcia najwyżej ocenione przez uczestniczki poprzednich edycji;Czy zauważyłeś u siebie objawy przepracowania i chronicznego zmęczenia, kiedy to, np.: w wolny weekend odczuwasz spadek chęci do aktywnego działania, a być może już reagujesz pogorszeniem stanu zdrowia, które to objawy, jak „ręką odjął”, mijają, lub wyraźnie się zmniejszają pod koniec weekendu?

Sięgnij w przeszłość i odpowiedz sobie w jaki sposób rozładowujesz napięcia związane z „biznesem”. Czy te sposoby są dla Ciebie satysfakcjonujące? Czy chcesz je zmienić?

Czy często radzeniu sobie z sytuacjami konfliktowymi, podejmowaniu decyzji w sytuacji dużego napięcia emocjonalnego towarzyszy, po namyśle, pragnienie powrotu do możliwości ponownego wyboru?

CZY JUŻ "WALCZYSZ ZE STRESEM" lub w najbliższym czasie zamierzasz rozpocząć z nim walkę, bo nauczono Ciebie, że to jedyny sposób? > ZAWRÓĆ << NIE TĘDY DROGA!!!Stres to naturalny proces organizmu, związany z pobudzeniem. Tak naturalny jak oddychanie. Możemy przeżyć życie tak jak oddychamy – płytko, niepewnie i zbyt szybko. Możemy też, tak jak jogini, oddychać właściwie – pełną piersią – i dzięki temu zyskać dodatkowe 30-40% energii dla siebie.

Proces tak naturalny jak bicie serca. Czy po to natura dała człowiekowi serce, żeby bał się zawału?

Proces nierozumiany i dlatego demonizowany i zwalczany. Bo przecież należy walczyć z „dzikim zwierzem”, które może nas nawet pożreć. Znamy jednak ludzi, którzy przebywają wśród nich a nawet wkładają głowę do ich paszczy. Czy są niezwykli? NIE. Po prostu wiedzą jak zrobić, by to, co "dzikie", pokazało prawdziwe, przewidywalne oblicze.

Co zyskujesz dzięki kursowi?

Na kursie uwolnimy Twoje przewlekłe napięcia w ciele i psychice a ponadto nauczymy Ciebie jak:

• Rozpoznawać i uwalniać przewlekłe stany napięcia stresowego

• Wykorzystywać czynniki stresotwórcze i własne „ograniczenia” do wzmacniania własnych potencjałów twórczych

• Przyjmować postawę asertywną w budowaniu pozytywnych, długotrwałych relacji interpersonalnych

• Twórczo podchodzić do sytuacji konfliktowych

• Aktywnie i harmonijnie budować i zwiększać potencjały w Twoich strukturach fizycznych, psychicznych i emocjonalnych

Nauczysz się jak przyjmować stres, gdyż poznasz jego naturę i odtąd będziesz zarządzać nim dla własnych korzyści i ... łatwo rozstawać się z nawykami przepracowania, braku energii i niemocy. Wyłączysz zwalniające Twoją twórczą ekspresję hamulce. Można powiedzieć, że pomyślnie ukończysz kurs "trenera" dzikiego zwierzęcia, które od lat bezskutecznie próbujesz zamknąć w klatce, lub ujarzmić. Czy wiesz jak to robią "zaklinacze koni"?

Przedstawiony program stanowi fragment naszej oferty szkoleniowej przygotowanej wspólnie ze Stowarzyszeniem „Poznaj Samego Siebie” i Instytutem „Nieinwazyjnej Analizy Osobowości”. Nowość i Wyjątkowość naszego programu polega na wykorzystaniu elementów metody „NAO”, technik psychofizycznych, ćwiczeń relaksacyjnych i pracy z ciałem.

Proponowany kurs trwa 3 dni (do uzgodnienia). Dostępne:

- wersja coachingowa Kontakt

- wersja dla grupy

Termin dla grupy: Program KURSU zawarty jest w ramach czasowych trzech dni. Rozpoczynamy w piątek ok. 18.00, zakończenie kursu w niedzielę późnym popołudniem.


Prowadzący:

Adam Lis; Psychotronik (psychologia alternatywna), terapeuta dźwiękiem gongów i mis dźwiękowych (tybetańskich), licencjonowany instruktor (INSTITUT für KLANG-MASSAGE-THERAPIE) w Uenzen.


Szczegóły dotyczące, ceny, kolejnych terminów i miejsc znajdą Państwo pod numerami telefonów. Kontakt

Zapraszamy do zapoznania się z referencjami i opiniami jakie otrzymaliśmy /opinie_referencje/

Późniejsze terminy będą podane w w dziale Nowości


Artykuły prasowe

 

Newsflash

Sugestopedia - Intensywny Kurs Języka Angielskiego. Chcesz wyjechać i znaleźć lepszą pracę? Nie znasz języka lub znasz go, ale masz problemy ze swobodną konwersacją? Przyjdź na KURS ANGIELSKIEGO. Gwarantujemy, że po 2 tygodniach będziesz mówić po ANGIELSKU!!!  >> więcej

Statystyki

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDziś12
mod_vvisit_counterWczoraj22
mod_vvisit_counterBierzący tydzień69
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień76
mod_vvisit_counterBierzący miesiąc69
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc387
mod_vvisit_counterAll days180185

Online (20 minutes ago): 1
Twój IP: 94.254.147.214
MOZILLA 4.5, WINDOWS
Dziś: Maj 04, 2017
Copyright © 2017 biofon.adamlis.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.
Designed by Templatka.pl